تبلیغات
دفترخانه اسناد رسمی شماره 2مراغه(افق سردفتری) - گزارش تصویری و بیانیه ی پایانی پنجمین همایش سراسری وبلاگ نویسان دفاتر اسناد رسمی

گزارش تصویری و بیانیه ی پایانی پنجمین همایش سراسری وبلاگ نویسان دفاتر اسناد رسمی

نویسنده :هادی عطاریفر
تاریخ:شنبه 11 آبان 1392-03:40 ب.ظ

پارس وندار : پایگاه اطلاع رسانی سراسری وبلاگ نویسان دفاتر اسناد رسمی - http://www.parsvandar.ir/

نقل از وبلاگ وزین بنچاق 

آدرس سایت:http://bonchaagh.blogfa.com

به نام خدا

بیانیه ی پایانی پنجمین همایش وبلاگ نویسان دفاتر اسناد رسمی

پنجمین همایش سراسری فعالان عرصه ی مجازی حوزه ی دفاتر اسناد رسمی در روزهای نهم و دهم آبان ماه ، با حضور جمعی از وبلاگ نویسان حوزه ی دفاتر اسناد رسمی در تهران برگزار گردید .

در پایان ضمن اعتقاد راسخ به لزوم شفاف سازی و استقلال عمل و فکر و بیان و تولید محتوا در این حوزه به منظور بالا بردن بار علمی و محتوایی و افزایش آگاهی عمومی جامعه ، در امور ثبتی موارد زیر مورد تاکید و تصویب قرار گرفت :

 جامعه ی مجازی خود را ملزم می داند فعالیت خود در این عرصه را در راستای تقویت و اعتلای شاءن و منزلت جایگاه دفاتر اسناد رسمی و روابط جامعه ی سردفتری کشور با مردم و مسئولین و مخاطبین شفاف سازی نماید .

 نظر به اینکه فضای مجازی در منظر و مرآء عموم مردم ایران و جهان است ، لذا وبلاگ نویسان حوزه ی دفاتر اسناد رسمی خود را ملزم می دانند عنایتا" به منشور اخلاقی وبلاگ نویسان از انتشار هر گونه نظر و کامنت هایی که حاوی اهانت و توهین به اشخاص باشد ، اکیدا" خودداری نماید .

 صرفنظر از ورود به مباحث مرتبط با مبانی حقوقی و قانونی سامانه ی ثبت الکترونیکی ، موسوم به ثبت آنی ، جامعه ی مجازی سردفتران و دفتریاران کشور ضمن استقبال از هر طرح و پروژه ی الکترونیکی قانونی که موجبات شفاف سازی و تسهیل و تسریع امور جاری و با حفظ حق اعلام ایرادات و نواقص اجرایی و فنی و حقوقی ، آمادگی خود را جهت ارائه ی هر گونه نقطه نظر در راستای رفع معایب و مشکلات همکاران در به کار گیری سامانه اعلام می دارد .

 با توجه به رونمایی سایت جامعه ی مجازی ، شورای سیاستگذاری جهت ارائه و اعلام راهکارهای فنی و اجرایی آن تشکیل و مقرر گردید هر چه سریعتر نسبت به راه اندازی سایت اقدام نماید و آقایان عادلی ، طباطبایی ، خادمی ، عطاریفر ، ساداتی ، جمشیدی ، امینی به عنوان اعضای شورا تعیین گردیدند .

 جهت اصلاح قانون دفاتر اسناد رسمی در کانون و سایر مراجع مقرر شد آقایان خادمی ، امینی ، یاوری ، شعبانی با جمع آوری نظرات همکاران در این امر مهم مشارکت نمایند .

 با توجه به بحث فن آوری و ایجاد سرور اختصاصی ، مقرر گردید گروه فنی متشکل ازآقایان روضاتی ، صادقیان و حاجی زاده و اشافی با ارائه ی طرح فنی و توجیهی مراتب را به آقای جمشیدی اعلام ، تا پس از هماهنگی با همکاران ، تصمیمات لازم اتخاذ گردد .

www.Parsvandar.ir

و من الله التوفیق

فرامرز جمشیدی

1392/08/10

Admin Logo
themebox Logo